Objednajte si Green Business Revue

Záleží Vám na životnom prostredí, zaujímate sa o energetiku, startupy a udržateľný rozvoj? Zaraďte sa k tisíckam spokojných čitateľov, majiteľov spoločností, podnikateľov, odborníkov a predplaťte si ekologický magazín Green Business Revue.

 

Choďte na www. martinus.sk http://www.martinus.sk/?uItem=260964 a získajte časopis plný inovácii ešte dnes!

V najnovšom čísle Green Business Revue sa dozviete, ako správne a efektívne žiadať o nenávratné finančné príspevky z eurofondov. Pre Slovensko je totiž z Európskej únie do roku 2020 vyčlenených vyše 18 miliárd eur na ďalší rozvoj krajiny. Priblížime Vám príbehy ľudí, ktorí vyvíjajú nové technológie, startupy a riadia spoločnosti, vďaka ktorým sa Slovensko stáva modernejšou, vyspelejšou a rešpektovanejšou krajinou aj v zahraničí.

V spolupráci s odborníkmi Vám prinášame komplexný pohľad na elektromobilitu na Slovensku, ktorej rozvoj sa vláda rozhodla podporiť sumou viac ako 5 miliónov eur. Zistíte akým spôsobom môžete požiadať o dotáciu na nové ekologické vozidlo a pre koho sú úľavy určené. V magazíne sa tiež dočítate ako nový zákon o odpadoch zmenil pravidlá separovania pre mestá, obce, domácnosti, ale aj firmy.

 

Neváhajte a objednajte si Green Business Revue.