Green Business Revue krstilo elektrické auto

Pilotné číslo magazínu Green Business Revue, ktorého súčasťou bol rozhovor s eurokomisárom Marošom Šefčovičom, ale aj mnoho iných zaujímavých reportáži sa k čitateľskej verejnosti dostalo začiatkom júla. Ohlasy na inovatívne médium boli zo strany odborníkov veľmi pozitívne. Ešte pred publikovaním ďalšieho čísla, v ktorom si čitatelia nájdu desiatky pútavých tém, rozhovory, analýzy, najnovšie trendy anovinkyz oblasti Cleantech sa uskutočnil krst magazínu Green Business Revue.

Koncom júla sa za účasti majiteľa vydavateľského domu 4MA. MEDIA Petra Godányiho, ktorý časopis Green Business Revue vydáva, zástupcov spoločnosti BMW Group Slovakia, firmy Greenway a vrcholových predstaviteľov redakcie uskutočnil krst inovatívneho magazínu. Keďže časopis informuje aj o čistých technológiách a potrebe znižovania závislosti od fosílnych palív, krstilo sa elektrickým autom BMW i3. Podujatie sa navyše symbolicky konalo na jednej z nabíjateľných staníc spoločnosti Greenway v Bratislave, ktorá dokázala sieťou rýchlonabíjacích staníc spojiť celé Slovensko. Predstavitelia spoločnosti zaželali magazínu veľa úspechov, fundovaných tém a množstvo fanúšikov. „ Želám celému tímu, ktorý sa rozhodol prinášať zelené a smart témy slovenským čitateľom, aby mal dostatok odhodlania, vytrvalosti a energie do budúcnosti. Prvé číslo je unikátnym počinom na slovenskom mediálnom trhu a osobne budem veľmi rád, ak bude narastať okruh čitateľov, podporovateľov a zaujímavých prispievateľov. Prajem redakcii, aby ste prinášali témy, ktoré dokážu zaujať a aby kvalita Vašich článkov bola dlhodobou prioritou pre Vás i hlavným dôvodom obľúbenosti medzi čitateľmi,“ zaželal magazínu Green Business Revue Rastislav Lauko zo spoločnosti Greenway.

Takáto výnimočná udalosť uvedenia nového média na trh sa nemohla zaobísť bez exkluzívneho auta a preto sa magazín Green Business Revue krstil aj za pomoci elektrického BMW. Rovnako ako časopis, aj tento automobil nadchol verejnosť a spoločnosť BMW dostala za model i3 cenu World Car Awards v kategórii World Green Car. Spokojnosť preto netajili ani zástupcovia spoločnosti.

„BMW i predstavuje revolučné nové pojatie osobnej mobility vďaka účelovo navrhnutým konceptom automobilov zameraniu na udržateľnosť naprieč celým hodnotovým reťazcom a celému spektru služieb v oblasti mobility. Aby sme túto novú etapu v rozvoji celosvetovej mobility mali možnosť realizovať aj na Slovensku sú aliancie ako svätoplukova pevnosť, ktorú reprezentuje aj kooperácia s vizionármi z Greenway a Green Business Revue,“ skonštatoval Milan Stupka z BMW Group Slovakia. Rovnako ako uvedenie auta na trh, aj krst magazínu Green Business Revue dopadol veľmi úspešne. Už v týchto dňoch pre Vás redakcia pripravuje ďalšie vydanie.

Súťaž!

 

Nezmeškajte túto príležitosť a predplaťte si časopis, ktorý Vám dá viac.

Predplaťte si Green Business Revue a môžete vyhrať BMW i3!

Jazda na elektrickom aute BMW i3 je jednoducho nezabudnuteľná a pre každého nového majiteľa bude obrovským zážitkom. Rovnako skvele sa môžete cítiť aj pri čítaní magazínu Green Business Revue. Po predplatení magazínu budete mať všetky informácie včas a na dosah, práve exkluzívny obsah Vám pomôže nasmerovať biznis tým správnym smerom. Neváhajte a predplaťte si Green Business Revue ešte dnes a vyhrajte model štýlového a nadčasového autíčka BMW i3.